O nas

O nas

Grupa Centrum Dobrego Smaku

Grupa CDS to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży cateringowej oraz eventowej. Nasza pasja – zamiłowanie do gotowania i perfekcjonizm, pozwoliły wypracować smak naszych dań, który cieszy się uznaniem klientów.


Bez półproduktów, bez półśrodków, bez kompromisów.


To motto naszej firmym które przekłada się na najwyższą jakość obsługi oraz przyrządzanych dań.

Specjalizujemy się w przygotowywaniu i dystrybucji posiłków regeneracyjnych, zbiorowym żywieniu oraz zamówieniach indywidualnych.

Posiadamy wydane przez sanepid niezbędne zezwolenia do przygotowywania posiłków oraz ich transportu.

Mając na uwadze zadowolenie i bezpieczeństwo naszych klientów, wdrożyliśmy pełny system HACCP, który jest regularnie audytowany, a nasz personel posiada wysokie kwalifikacje oraz niezbędne doświadczenie.

Dysponujemy niezbędnym zapleczem, które pozwala na realizację codziennych zamówień do 5000 porcji.

Dzięki współpracy z największymi dostawcami surowców, jesteśmy w stanie zapewnić wysoką atrakcyjność cenową naszej oferty, bez uszczerbku na jakości produktów.

Gwarantujemy punktualne dostawy w miejsce wybrane przez klienta o wskazanym przez niego czasie, za pomocą środków transportu dopuszczonych przez SANEPID oraz objętych systemem HACCP.

Firma posiada również stosowne polisy ubezpieczeniowe, dotyczące produktów oraz prowadzonej działalności, które oprócz systemów bezpieczeństwa są dodatkowym zabezpieczeniem naszych klientów.

Nasze mocne strony

 • Zgrany i zaufany zespół pracowników – specjalistów z różnych dziedzin
 • Bezkompromisowe podejście do realizacji założonych celów
 • Wdrożony system HACCP zapewniający wysoki standard jakościowy produkcji
 • Pełne zaplecze produkcyjne odebrane przez stosowne służby Sanitarno-Epidemiologiczne, na każdym zarządzanym obiekcie
 • Flota środków transportu spełniająca wymogi dotyczące transportu żywności
 • Elastyczność produkcji i usług przez nas świadczonych

W naszej ofercie znaleźć można:

 • Kompleksową obsługę cateringową
 • Catering przemysłowy
 • Catering okazjonalny
 • Organizację imprez pracowniczych
 • Przerwy kawowe
 • Bankiety
 • Spotkania biznesowe
 • Imprezy plenerowe

Nasze oddziały detaliczne

Bar mleczny Ostródziak

To miejsce, które stworzone zostało z myślą o mieszkańcach Ostródy i okolic. W naszym barze każdy będzie mógł zjeść pyszny obiad za rozsądną cenę – u nas wcale nie jest potrzebny gruby portfel, żeby zjeść dużo i dobrze.

Zaletą “Ostródziaka” jest to, że każdego dnia w jadłospisie będą inne dania, ale nie zabraknie także stałych lubianych i tradycyjnych pozycji, takich jak pierogi, domowe zupy, babka ziemniaczana, gołąbki, pączki własnego wypieku oraz potrawy sezonowe. Wszystkie potrawy przygotowuje wykwalifikowana załoga z Centrum Dobrego Smaku.


GreenGO Light Bistro

To jedyny tego typu lokal w naszym mieście. U nas codziennie możesz jeść smacznie i zdrowo. Wychodząc naprzeciw trendom świadomego odżywiania i zdrowego trybu życia, proponujemy dietetyczny szybki bufet.

Posiłki serwowane w GreenGo przygotowywane są na miejscu, zawsze z wysokiej jakości produktów.

Specjalnością baru są:

 • pyszne sałatki
 • sycące kanapki
 • świeżo wyciskane soki

Obecnie GreenGo opracowuje projekt rozszerzania oferty o catering dietetyczny dla sportowców oraz osób pragnących odżywiać się zdrowo, ale i smacznie.


Gospoda Kraina Jezior

To restauracja, której kuchnia opiera się na dwóch nurtach: dania z Barbecue oraz smażalnia ryb.

Kraina Jezior to nowa Restauracja & Hotel na mapie Ostródy. Dzięki doskonałemu jedzeniu i stworzeniu bardzo dobrej atmosfery udało nam się przyciągnąć klientów z Ostródy oraz turystów chętnie odwiedzających nasze miasto.


Stacja Ostróda Route 7

To najnowszy obiekt znajdujący się pod nadzorem grupy CDS. Jest to przede wszystkim lokal, którego klimatem nawiązujemy do Amerykańskiej legendy – trasy Route 66.

Lokalizacja obiektu – trasa S7, ogromna przestrzeń parkingowa i możliwość szybkiej obsługi to tylko drugorzędne atuty. Najważniejszy jest smak, miła obsługa i możliwość skosztowania tradycyjnych dań regionalnych w ekspresowej formie bufetów.

Rock’n’Grill

To grupa ludzi, która dzięki swojej pasji nadaje eventom nowy, niepowtarzalny kształt i wymiar. Nietuzinkowe podejście, unikalne zaplecze sprzętowe oraz najwyższej jakości potrawy sprawiają, że jedzenie z Rock’n’Grill staje się mega atrakcją.

Nie wahamy się proponować naszym klientom niecodziennych rozwiązań, by idealnie wpasować się w ramy imprezy.

Mamy wieloletnie doświadczenie, które nauczyło nas, że więcej, barwniej i odważniej zawsze daje lepszy efekt, a obawy to tylko złudzenia, które hamują realizację waszej imprezy.

Na co dzień zatrudniamy blisko 100 osób. W naszym zespole znajdziemy wykwalifikowanych szefów kuchni, dietetyków, artystów współpracujących z mediami, doskonałe zaplecze marketingowe, animatorów, znawców sztuki kulinarnej czy też doradców klienta.